Терминален агент

Код на избраната обява
BOJTA22

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „Терминален агент“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Извършване на подпомагащи действия към здравния граничен контрол, извършван от РЗИ;
  • Активно участие в осигуряването на реда в салоните на Терминал 2 като се управляват потоците от пътници в зоните, във връзка със специфичните изисквания за граничен здравен контрол и други вътрешни инструкции;
  • Поддържане на добрия външен вид и правилно функциониране на наличния инвентар и активи за управление на пристигащите пътници в салоните като се следи регулярно за правилната им подредба. Координиране на коридорите с гъвкави прегради с представители на РЗИ;
  • Наблюдение на процеса по обработка на входящите здравни документи и подпомагане за намаляване на времето за изчакване от страна на пътниците;
  • Водене на регистър за нерегулярност при струпвания на полети пред РЗИ и отчитане на времето на изчакване от страна на пътниците;
  • Следене за спазване на социалната дистанция между пътниците, наредени на опашки в салоните пред различните пунктовете за проверка както и за струпвания от пътници пред багажните ленти в салон Шенген-получаване на багаж.

Основни  изисквания

  • Средно образование;
  • Владеене на английски език;
  • Опит в обслужването на клиенти

Кандидатствай