Специалист компютърни мрежи и системи

Код на избраната обява
BOJITTEMP22

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас  обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „Специалист компютърни мрежи и системи”

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Стaанете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Извършване на контрол и отстраняване на проблеми при работата на информационните системи;
  • Подпомагане обслужването на компютърните работни места и сървърите на компанията;
  • Участие в интеграцията на нови системни решения;
  • Проверка на log-овете и ресурсите, следене за проблеми със софтуера или хардуера;
  • Следене за коректната работа и отстраняването на проблеми, свързани с DCS и информационните системи, свързани с обслужването на пътниците;
  • Следене за актуални проблеми по антивирусната защита;
  • Участие в разширение на системите в експлоатация.

Основни  изисквания

  • Висше образование /може и студент/ спец. „Изчислителна техника”, „Електроника” или „Информатика”, „Автоматика“;
  • Владеене на английски език;
  • Опит в работата с: Windows 2003/2008/2012; администрирането на база данни; потребителски софтуер –DCS и други информационни системи
Кандидатствай