Служител на гише за регистрация на пътници и багажи

Код на избраната обява
BOJCHECKIN0122

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „СЛУЖИТЕЛ ГИШЕ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА ПЪТНИЦИ И БАГАЖИ“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Издаване на бордни карти на пътниците след пълна проверка на тяхната информация;
  • Следене за навременното регистриране на пътниците;
  • Претегляне и етикиране на багажа на пътниците, като се следи за ограниченията на авиокомпаниите и необходимостта от събиране на такса свръх багаж;
  • Внасяне на коректни данни в записа на всеки пътник /брой и тегло на багажите, връзка с продължение, класа и статус на билета, параметрите на исканото от пътника място, код за специално обслужване, ако е необходимо/;
  • Провеждане на интервю с пътниците по въпроси, засягащи сигурността;
  • Оказване на съдействие на пътниците по време на регистрация, включително на пътниците със специални нужди като непридружени непълнолетни лица (UM), VIP пътници и пътници с намалена мобилност;
  • На изхода се осъществява процес по отвеждане на пътниците.

Основни  изисквания

  • Средно образование;
  • Владеене на английски език;
  • Владеенето на немски или руски език е предимство.
Кандидатствай