Шофьор на тежкотоварен автомобил над 12т.

Код на избраната обява
BOJ12DR0122

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „ШОФЬОР НАД 12т“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Управление на МПС и самолетообслужваща техника (СОТ) при обслужване на въздухоплавателни средства (ВС) и пътници: перонен автобус, микробус, специализиран автомобил за обслужване на пътници с намалена подвижност (амбулифт);
  • Следене за нормалната работа на двигателя и използваните помощни агрегати;
  • Следене за правилното закрепване на помощните принадлежности и товара;
  • Носене на отговорност за безопасното качване и слизане на пътниците от пътническите автобуси;
  • Получаване и попълване на документи, свързани с работата на МПС и СОТ;
  • Извършване на трансфер на пътнически багаж от хотела до летище;
  • Участие в аварийно-спасителните работи, както и в тренировъчните действия.

Основни  изисквания

  • Средно образование /предимство е техническо образование/;
  • Свидетелство за правоуправление на МПС кат.СЕ /Д или ДЕ;
  • Професионален опит- 3 год. като водач на МПС с посочените категории.
Кандидатствай