Шофьор на цистерна над 12 тона

Код на избраната обява
BOJDR12FUEL22

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас  обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „Шофьор на цистерна над 12 тона“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Зареждане на специализираните автомобили за ГСМ с авиационно гориво;
  • Отвеждане автомобила до самолетната стоянка по очертаната схема за движение и подхожда към самолета спазвайки инструкциите;
  • Установяване на автомобила в покой и предприема действия за започване процеса на зарядка с гориво;
  • Проследяване дали горивозареждащите шлангове и заземяващия кабел са разгънати и куплирани;
  • Контролиране на техническото състояние на зачисления автомобил;
  • Носене на отговорност за правилното и нагледно водене на пътните листи на автомобила, който управлява;
  • Следене за техническото състояние на зачисления автомобил и за неговата нормална работа

Основни  изисквания

  • Средно образование; предимство е  техническо или химическо образование;
  • Свидетелство за правоуправление на МПС кат "С+Е";
  • Професионален опит - минимум 2г. като шофьор, категория “C” и “Е”;
  • Свидетелство за превоз на опасни товари АДР.
Кандидатствай