СГРПБ/Специална категория пътници

Код на избраната обява
BOJTMPRM22

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – летище Бургас  обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „СГРПБ/Специална категория пътници" към отдел ,,Пътническо обслужване“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Пряко отговаря за обслужването на пътниците с намалена подвижност и на специалните категории пътници и техните багажи;
  • При пристигане осигурява на пътниците с намалена подвижност приоритетно преминаване през гишетата на ГКПП и асистира при получаването на багаж;
  • При заминаване осигурява на пътниците с намалена подвижност приоритетно преминаване през гишетата за регистрация, проверка по сигурност и паспортна проверка до зоната за специални категории пътници в Транзитен салон;
  • Координира обслужването на всички специални категории пътници и техните багажи.

Основни  изисквания

  • Средно образование;
  • Отлично владеене на английски;
  • Владеенето на немски или руски език е предимство;
  • Компютърна грамотност.

Кандидатствай