СГРПБ/Организатор събиране на такси свръх багаж

Код на избраната обява
BOJPOK0122

„Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – летище Бургас - обявява прием на документи за временна позиция за Сезон 2022 за "СГРПБ/Организатор събиране на такси свръх багаж" отдел „Пътническо обслужване“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Oсновни задължения

  • Изпълнява условията за обслужване на отделните авиокомпании и своевременно се информира за настъпили промени;
  • Обслужва пътниците според инструкциите на превозвача, включително и при закъснение или анулирани полети;
  • Приема парични суми , връща ресто и издава документи, които авиокомпанията предоставя за издадените билети и допълнителни услуги;
  • Отчита касовата наличност, като проверява фактическата наличност и паричните суми с касовия остатък;
  • Извършва посредническа дейност при обслужване на редовните авиокомпании като спазва стандартите и процедурите;
  • Извършва разплащания по предварително оформени от упълномощени лица приходно-разходни документи; изготвя дневни и месечни отчети;
  • Отговаря за отчетността на документите и се уверява, че цялата информация се предава редовно и правилно към съответните отдели;
  • Носи материална отговорност за събирането и приемането, съхранението и предаването на финансови средства;
  • При застъпване на дежурство се запознава с полетите , които трябва да обслужи като СГРПБ, работи бързо и точно с PNL и внася коректните данни в записа на всеки пътник;
  • Следи за навременното регистриране на пътниците;
  • Не допуска за приемане багаж, неотговарящ на изискванията;
  • Оказва съдействие на пътници с намалена мобилност;

Изисквания

  • Средно образование; висше образование е предимство;
  • Свободно  владеене на английски език; владеене на други чужди езици е предимство/немски и/или руски/;
  • Компютърна грамотност;
  • Комуникативност
Кандидатствай