Рентгенов оператор - сезонна позиция

Код на избраната обява
BOJRO22

Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт АД – Летище Бургас обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „РЕНТГЕНОВ ОПЕРАТОР“

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително месечно възнаграждение за успешно положени изпити;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Работа на пунктове за проверка на лица, техния ръчен багаж и МПС;
  • Извършване на проверка на пътническите документи и пропуските на служители;
  • Наблюдение и оценка на поведението на преминаващите лица;
  • Следене за правилното поставяне на багажа върху транспортната лента на рентгена, в съответствие с изискванията за получаване на ясно рентгеново изображение и дистанция между отделните багажи;
  • Насочване на лицата за преминаване индивидуално през рамковия метал-детектор, при спазване на необходимата технологична дистанция и следене на сигнализацията на метал-детекторната рамка;
  • Извършване на ръчнa проверка на пътници и багажи;
  • Работа с рентгеновата апаратура;
  • Извършване на проверка на МПС, съгласно установена методология.

Изисквания

  • Средно образование.

Кандидатствай