Работник поддръжка на летателно поле и сгради

Код на избраната обява
BOJRPLPSTEMP22

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „Работник поддръжка на летателно поле и сгради“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Участие в отстраняването на констатирани нередности по елементите на летателното поле и сградния фонд;
  • Участие в ремонтно-възстановителните работи на сградния фонд по плановете за пролетно-лятната и есенно-зимната подготовка на звеното;
  • Участие в ремонтно-възстановителните работи по поверената на звеното техника, подготовката на строителните материали за работа и други дейности, свързани непосредствено със задачите на групата;
  • Участие в боядисването на сгради и технически съоръжения.

Основни  изисквания

  • Средно образование;
  • Опит в работата на летище /предимство/;
  • Свидетелство за правоуправление на МПС/категория "В";
  • Умение за работа в екип;
  • Психически здрав;
Кандидатствай