Чистач на въздухоплавателно средство

Код на избраната обява
BOJHYG0122

"Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Бургас обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „ЧИСТАЧ ВЪЗДУХОПЛАВАТЕЛНО СРЕДСТВО“

Търсите си динамична работа? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Бургас!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;
  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;
  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;
  • Допълнително възнаграждение за храна;
  • Застраховка трудова злополука;
  • Безплатно униформено облекло;
  • Ползване на безплатен служебен транспорт;
  • Ползване на безплатен паркинг на летище Бургас.

Основни задължения

  • Качествено почистване на въздухоплавателните средства /ВС/;
  • Запознаване се с обстановката;
  • Зареждане с консумативи и материали на ВС, съгласно изискванията на съответните авиокомпании;
  • Работа с портативна прахосмукачка.

Основни  изисквания

  • Средно образование.
Кандидатствай